Pirmieji automobiliai buvo sukurti dar XVIII a., o masinė gamyba prasidėjo XX a. pirmajame dešimtmetyje. Per šį šimtmetį automobiliai stipriai patobulėjo, tapo neatsiejama žmonių gyvenimo dalimi. Dabar daugelis šeimų jau neįsivaizduoja savo kasdienybės be šios transporto priemonės. Tai tikras mūsų kasdenybės palengvinimas, be kurio išties būtų sunku visur suspėti. Ypač didesniame mieste, kur visus savo planus reikėtų derinti dar ir prie viešojo transporto važiavimo grafiko, taip sugaištant daug brangaus laiko. Juk žmonės po darbo dar nori suspėti sutvarkyti asmeninius reikalus, užsiimti kita dominančia veikla, dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Automobiliai, kaip ir bet kurie kiti naudojami daiktai, be abejo genda. Kuo senesni, tuo dažniau. Deja, mūsų automobilių parkas lyginant su kitomis Europos sąjungos šalimis yra labai senas, jo amžius vidutiniškai siekia 15-17 metų. Nors atsirado visos sąlygos kiekvienai šeimai turėti transporto priemonę ar kelias, tačiau dažnai dėl ribotų finansinių galimybių pasirenkami būtent naudoti, seni automobiliai, kurie genda dažniau negu nauji. Tad nenuostabu, kad mūsų šalyje tiek daug autoservisų ir vis steigiasi nauji, kas rodo, jog automobilių remontas išties pelningas verslas. Kai kurie žmonės tam tikrais atvejais remontuoja automobilius patys ar su draugų pagalba, tačiau dažniausiai, siekiant geriausio rezultato, remonto darbus jie linkę patikėti šios srities specialistams.

Norintieji įkurti savo autoservisą susiduria su išties daug įvairių problemų: dokumentų pildymu, tinkamų patalpų paieškomis, reikalingos įrangos, įrankių įsigijimu ir t.t. Mūsų įmonės siūlomos patalpos autoservisui Vilniuje gali tapti puikiu sprendimo variantu tiems, kurie šiuo metu planuoja atidaryti autoservisą, tačiau nenori ar dar negali investuoti ir pirkti naujų patalpų. ŽŪB Vanaginė visada siekia suteikti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. Nuomojamos patalpos yra strategiškai labai patogioje vietoje, tarp Riešės ir Santariškių, netoli pagrindinio magistralinio kelio Vilnius-Utena, todėl šią vietą pasiekti labai patogu ir paprasta. Šiuo metu siūlomos erdvios, renovuojamos patalpos autoservisui Vilniuje, kuriose įvesta elektra bei vandentiekis.

Dažniausiai žmones pasirinkti vieną ar kitą autoservisą įtakoja kaina, atliktų darbų kokybė bei laikas, per kurį bus galima atsiimti automobilį. Kadangi esame įsikūrę ne pačiame Vilniaus centre, todėl galime pasiūlyti mažesnę nuomos kainą, dėl ko pigiau kainuoja ir visi remonto darbai Jūsų klientams. O kaina yra svarbus rodiklis atliekant automobilio remontą, nes dažnai sugedus vienai detalei, pradeda gesti ir kitos. Miesto autoservisai yra įsikūrę mažose patalpose, todėl turi riboti aptarnaujamų automobilių kiekį, o mūsų patalpose vienu metu tikrai galėsite remontuoti kelias transporto priemones, kas suteiks galimybę automobilių savininkams išvengti ilgų remonto eilių. Be to, čia turėsite užtektinai vietos, todėl galėsite nusipirkti ir laikyti didelį kiekį įvairių populiariausių automobilio detalių, kurių dažnai dėl erdvės trūkumo neturi kiti autoservisai. Taip klientams galėsite pasiūlyti išties greitą remonto darbų atlikimą. Juk dažnai laukiant užsakytos detalės praeina bent kelios darbo dienos, o žmonėms labai aktualu automobilį atgauti kuo greičiau. Dėl mažų patalpų autoservisai negali įsigyti visos reikalingos įrangos ir taip atlikti kai kurių remonto darbų. Pasirinkus mūsų siūlomą nuomos variantą galėsite nevaržydami savęs įsirengti patalpas taip, kaip Jums patogu, naudoti visą reikalingą įrangą ir klientams pasiūlyti platų paslaugų asortimentą. Jų ir Jūsų patogumui netoli nuomojamų patalpų yra įrengta erdvi stovėjimo aikštelė, kurioje visada rasite pakankamai vietos. Nuomojamų komercinių pastatų saugumą užtikrinta tai, jog visa teritorija aptverta, yra sumontuota vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistema, budi apsaugos darbuotojas.

    

Patalpos autoservisui Vilniuje

Patalpos autoservisui Vilniuje

Patalpos autoservisui Vilniuje