Daugelis verslą plėtojančių įmonių susiduria su sandėliavimo poreikiu, kai tenka kažkur laikyti įvairių dydžių bei kiekių prekes, tam tikrus produktus, gaminius. Skirtingų rūšių kroviniams saugoti reikalingos nevienodos sąlygos, todėl labai svarbu rasti tinkamas patalpas. Bendrovės, kurių verslas tiesiogiai siejasi su tam tikrų rūšių prekių sandėliavimu, dažnai svarsto apie galimybę pirkti jau pastatytą sandėlį arba statyti naują. Tačiau dažnai apskaičiavus sandėlio išlaikymą, darbuotojų samdymą, reikalingos sandėliavimo įrangos pirkimą, kartais susidaro išties didelės išlaidos, todėl įmonės, paskaičiavusios sąnaudas, nusprendžia saugojimui reikalingas patalpas nuomoti iš tokiu verslu užsiimančių bendrovių.

Mūsų įmonė teikia gamybinių ir komercinių patalpų nuomos paslaugas. Nuomojame įvairių dydžių sandėliavimo pastatus, kuriuos susitarus leidžiama įsirengti ar koreguoti pagal individualius klientų poreikius. Šios remonto išlaidos gali būti kompensuojamos nuomos sąskaita. Taip vystome abiems pusėms, mums ir klientui, naudingus verslo santykius. Sandėlių nuoma Vilniuje suteikia galimybę laikyti įvairius krovinius tiek trumpam, tiek ilgam laikotarpiui. Visose patalpose yra įrengtas vandentiekis, kanalizacija, įvesta elektros instaliacija. Esame lanksti įmonė, todėl nuomos sąlygas bei kainas visada aptariame ir deriname individualiai su kiekvienu klientu. Taip pat labai aktualus ir naudingas dalykas mūsų klientams tai, jog nuomojantis mūsų sandėlius, galima gauti ES fondų teikiamą paramą. Tad kodėl gi nepasinaudojus šia puikia galimybe sutaupyti?

Mūsų bendrovės interneto svetainėje galite peržiūrėti šiuo metu esančias laisvas nuomojamas patalpas ir matyti aktualią informaciją. Duomenis apie laisvus sandėlius taip pat galite sužinoti, bei pasiteirauti kitais Jus dominančiais klausimais, susisiekus su mumis nurodytais telefonais. Iš anksto susitarus maloniai kviečiame atvykti apžiūrėti nuomojamų sandėlių patalpų.

Dažnai pramoniniai sandėliai būna įrengti atokiau nuo miesto, bet mes siūlome puikią alternatyvą – nuomojame netoli Vilniaus esančias gamybines ir komercines patalpas. Esame įsikūrę strategiškai patogioje vietoje, Vilniaus rajone, tarp Santariškių ir Riešės, todėl mus nesunku rasti ir pasiekti tiek vilniečiams, tiek kitų miestų gyventojams. Plėtojantiems verslą Vilniuje tai yra ypač aktualu, nes nedidelis atstumas suteikia galimybę gerokai sumažinti transportavimo išlaidas, kurias galima panaudoti kryptingai savo verslo plėtrai.

Šalia sandėliavimo patalpų yra įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje klientai visada ras vietos savo automobiliui. Taip pat yra įrengti patogūs, platūs keliai, kurie suteikia galimybę prie kiekvieno sandėlio privažiuoti net ir su masyvia technika. Dėl šios priežasties sandėlių nuoma Vilniuje suteikia galimybę išvengti problemų su tokiais krovinių transportavimo darbais: pakrovimu, iškrovimu, nes prekes galėsite krauti tiesiogiai į/iš transporto priemonės, kuria toliau gabensite gaminius. Tinkamos patalpos, patogus privažiavimas prie jų, užtikrina galimybę efektyviai, ekonomiškai ir laiku vykdyti suplanuotus darbus. Dabartiniuose sandėliuose gali būti įrengti modernūs stelažai, gaisro apsauga, naudojama speciali prekių, gaminių krovimo technika, kas neleidžia pažeisti krovinio ir apsaugo jį nuo sugadinimo. Šiuolaikinės technologijos ir automatizuoti procesai suteikia galimybę apskaičiuoti priimamą ir grąžinamą krovinį, leidžia realiu laiku stebėti savo prekes, jų kiekį, likučius sandėliuose. Sandėlių patalpose galima reguliuoti temperatūrą, drėgmę.

Klientams siūlome nuomotis tinkamai apsaugotus sandėlius. Jų saugumą užtikrina tai, kad visa nuomojamų patalpų teritorija yra aptverta ir stebima šiuolaikinėmis vaizdo stebėjimo bei įrašymo sistemomis. Taip pat yra įrengta signalizacijos sistema, visą parą budi saugos tarnybos asmenys. Lojaliems ir naujiems klientams galime pasiūlyti patogių, saugių sandėliavimo patalpų nuomą už priimtiną, nedidelę kainą, labai geroje miesto vietoje, kas užtikrina produktyvų krovinių tiekimą į sandėlį ir iš jo.